PAGASIKAAL AITAB RAHULIKULT REISIDA

PAGASIKAAL AITAB RAHULIKULT REISIDA

Lennates puhkama, tööle või sõbrale, sõbrannale külla teavad kõik reisihuvilised pagasiga tulenevast stressist. Kas mul on kõik vajalik kaasas, kas mul on käsipagasis midagi mida ei tohi lennukisse võtta, kas mu pagas on õiges kaalus. Õnneks on kõigil reisisõpradel nüüd vähem stressi kuna turule on jõudnud üha kergemad ning väiksemad pagasikaalud, mida ise kaasas kanda ning millega oma pagasit kaaluda.

Pagasikaal
Eriti tihti kasutavad pagasikaalu inimesed, kes reisivad vaid käsipagasiga kuna, nii saab kodus juba kindel olla oma pagasi kaalupiiresse mahtuvuses, pealegi ei ole paljudes lennujaamades kaale, millega saab enda käsipagasit kaaluda. Lennates aga mitme lennukiga võivad käsipagasi kaalud erineda, samuti on erinevate lennupiletitega võimalik kaasa võtta erinevas kaalus käsipagaseid. Reisides aga sihtriigist tagasi koju, leiavad paljud reisijad, et nende kott on raskem – suveniirid, maiustused, huvitavad söögipoolised, kõik nad teevad koti raskemaks. Reisimine peaks olema aga lõbus ning tore, nagu Eestlased ütlevad, ma lähen puhkusele. Olles aga stressis ning kartes enda pagasi kaalu pärast ei saa seda kutsuga aga puhkuseks, selle tõttu ongi soovitav soetada endale pagasikaal.

Miks soetada pagasikaal
Paljud lennufirmad lubavad lennukisse erinevates suurustes ning kaaludes kotte. Minnes lubatud kaalust üle peab juurde maksma ning tavaliselt ei ole need summad väiksed. Sellepärast kasutavad üha enam inimesi pagasikaalu, et juba enne lennujaama enda pagas ära kaaluda ning olla kindel, et lennujaamas ei tule ette takistusi.

Pagasikaaluga saab kaaluda nii käsipagasit kui ka suuremat kohvrit mugavalt ning lihtsalt.
Kui tavaliselt peab kodus pagasit kaaluma korraliku matemaatikaga: astuma ise kaalule ja enda kaalu meelde jätma, võtma pagasi sülle ning jälgima, et kohver oleks korralikult keskjoones muidu maas olev kaal ei pruugi õiget numbrit anda. Seejuures tuleb lahutada lõppkaalust algkaal ja pagasi raskus ongi käes. Pagasikaaluga tuleb vaid kohver üles tõsta ning kaal ütleb paari sekundiga täpse numbri. Kui tuleb välja, et pagas on liiga raske saab juba kodus või hotellitoas teha ettevalmistusi pagasi kaalu vähendamiseks. Näiteks panna selga rohkem riideid või jätta paar asja koju maha sest paljusid tooteid saab ka odavalt sihtriigist endale soetada.

Pagasikaal maksab üldiselt alla kümne euro, lennujaamas lisakilode eest tasumine aga kordades rohkem.
Lisaks on pagasikaal kerge ning väike, mistõttu saab seda reisile kaasa võtta ka täiskaalus pagasiga.
Pagasikaal on võimeline alandama stressi, mis tuleneb just kotikontrollist.
Lennukiga sõitmine võib olla väga stressirohke kuid väiksed vahendid nagu pagasikaal aitavad reisi muuta sujuvamaks ning vähendada stressi märgatavalt. Reisimine peaks olema meeldejääv ning tore ning hoides asju kontrolli all ning teades kui raske kott on ning mis, kus kotis on, on vahva reis peaaegu et garanteeritud.

Kokkuvõttes on pagasikaal väike ning tugev vahend, mis näitab sekunditega ära pagasi kaalu ning aitab reisil sujuvamalt minna, eriti lennujaamades. Otsimaks aga erinevaid pagasikaale võib pilgu peale heita meie e-poodi.

Head reisi!


Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!